אודות

היסטוריה

מעל 14 שנים
של טעם טוב

נעים להכיר, שמי יוסי בן אודיס ואני הסומלייה הוותיק בישראל והבעלים של מסעדת הטרקלין - ביסטרו בשר ויין בתל אביב כ- 14 שנים

אהבתי ליין החלה עוד בימי נעוריי ,כאשר רכבתי להנאתי על הסוס שהיה לי ועברנו ליד מחסן יינות גדול אשר היה שייך למסעדה הצמודה. גיליתי שעולם היין הוא עולם ומלואו.

הנושא ריתק אותי ומאז רק המשכתי ללמוד, לטעום ולדבר עם אנשי יין מן השורה הראשונה. כיום חוץ מלהיות בעלים וסומלייה של "הטרקלין", אני פועל מול מיטב היקבים בארץ, כותב על יין, חי ונושם יינות ישראלים. אני תמיד נהנה להמליץ ללקוחותיי על היקבים והיינות המיוחדים.

בנוסף מקורביי יגידו שאני בעל חיבה עזה לחומרי גלם בכלל וליינות בפרט אשר מיוצרים בישראל. בשנת 2019 היה לי העונג לייצג את ישראל בתחרות "אליפות העולם בקולינריה" שנערכה בסן פטרסבורג. בתחרות השתתפו מיטב השפים, המלצרים והסומליירים של כל מדינה. לנו בתור הנבחרת הישראלית היה הכבוד הגדול לשוב חזרה לישראל עם גביע האליפות עולם, ולי בפרט היה הכבוד הגדול להיבחר כסומלייה הטוב ביותר בעולם לשנה זו.

בשנים האחרונות חברתי למספר ייננים מובילים, אשר יחדיו, הקמנו את יקב הבוטיק שאטו דה גליליי , אשר שם לו למטרה לייצר יינות איכות ייחודיים מכרמי Chateau de Galilee הגליל העליון, אותו אזור בו גיליתי לראשונה את עולם היין.

באתר זה תוכלו למצוא את היינות אותם אנו מייצרים ביקב שאטו דה גליליי.

יינות מובחרים אלו מיוצאים בעיקר לארה"ב, קנדה, יפן, ומעט לסין ואשמח לספק אותם עד לפתח דלתכם.

טעימה קטנה
מהיין המשובח שלנו

מתכננים לחגוג מאורע או ערב מפנק?

הזמינו את היין המועדף עליכם ואנו נדאג שיגיע אליכם עד הדלת!
Shopping Cart
גלילה למעלה דילוג לתוכן